Věštění z křišťálové koule dává cenné rady.

Věštkyně a kartářka Kateřina

Věštkyně Katka

Vítám všechny, ať už jste muž či žena, máte problémy s láskou či penězi, nebo si jen chcete zjistit pár informací o vaší budoucnosti za pomocí křišťálové koule. Nemusíte se ničeho obávat, položíte mi Vaše otázky, či mi řeknete o svých problémech, a pomocí křišťálové koule najdete tajemné odpovědi, které vám mohou značně usnadnit těžká rozhodování.

Věštění z křišťálové koule bylo poprvé používáno již okolo roku 1530, a díky tomu můžeme opravdu s přesností říci, že křišťálová koule je jedním z nejspolehlivějších a nejpřesnějších řešení, díky kterému ze nahlédnout nejen do své budoucnosti, ale také dávné minulosti.

Máte strach, protože vztah s vašim partnerem nevypadá nejlépe? Máte obavy, protože vaše finanční situace není nikterak příznivá? Nebo máte pocit, že zdraví, ať už vaše či v rodině, vám nepřeje? Neváhejte, nemějte strach ani obavy, a zavolejte mi - společně díky křišťálové koule můžeme najít všechny vaše odpovědi, které jiným způsobem není možné získat.

Nové tel. číslo
☎ 906 50 01 02 - kód 21

Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o. 50,-Kč/min. vč. DPH

Pokud víte více než ostatní, můžete se také lépe rozhodovat, a vaše rozhodnutí bude pouze tím správným. Zavolejte si o věštbu z křišťálové koule a zároveň radu do života, která vám pomůže při každém kroku, ať už vpřed nebo vzad.

Křišťálová koule

Křišťálová koule je nástroj, který mnohdy vídáte v pohádkách, filmech či kouzelnických seriálech - její neskutečnou sílu, historii a možnosti však objevíte až tehdy, vyzkoušíte-li si vyvěštit vaší budoucnost přímo z ní. Křišťálová koule má nevídané schopnosti, které je schopna při správném používání a zacházení dát i mě, abychom věděli, jaký bude váš život v brzké i vzdálené budoucnosti.

K věštění vaší budoucnosti vám stačí mobilní telefon, a naše osudové číslo. Již nyní se velice těším na váš telefonát.

SMS Věštírna

Jak poslat SMS do VĚŠTÍRNY ?
Napište text ve tvaruVESTBA datum narozeni, dotaz
Odešlete SMS na telefonní číslo903 55 60
Vyčkejte na zpětnou SMS od kartářky...

Věštba po telefonu

Jak jednoduše zavolat Katce ?
Zavolejte na telefonní číslo906 50 01 02
Po vyzvání zadejte dvoumístný kód21
Čekejte na spojení s operátorkou...
   

Věštecká poradna zdarma

Dotazy zdarma jsou zodpovězeny 1x v týdnu - děkujeme za pochopení.


Věštecké umění

Numerologie, tarot, osho tarot, výklad karet, ezoterika, partnerské horoskopy, horoskopy lásky, snář - výklad snů, křišťálová koule, kyvadlo

SMS Věštírna

Pošlete SMS ve tvaru:
VESTBA datum narozeni, dotaz
a odešleta na číslo 903 55 60


Nejedná se o automat! ODOPOVÍDAJÍ KARTÁŘKY Z NAŠÍ VĚŠTÍRNY!
SMS Věštírna
Cena SMS 60,- Kč. PlatMobilem.cz, SMS-Věštírna.cz

Novinky v naší věštírně
  • 11/2020 - Kupujete nemovitost a neumíte se rozhodnout? Zeptejte se hvězd. Stačí odeslat sms ve tvaru: vestba "váš text" a odeslat na 903 55 60
  • 11/2020 - Přijímáme nové kartářky a věštkyně do našeho týmu. Věštírna v provozu 24h denně!
  • 6/2020 - Ve výběru dovolené Vám určitě můžou pomoci informace o znamení vašeho horoskopu.
  • 5/2020 - Denně zpracováváme stovky SMS zpráv a telefonicky odbavíme desítky účastníků. Naše zásluhy jsou na místě. Děkujeme za Vaši přízeň.
  • Na lince 906 50 01 02 jste po zadání dvoumístného kódu ihned spojeni s operátorkou. Zavolejte do NEJZNÁMĚJŠÍ VĚŠTÍRNY ještě dnes. Žádný záznamník, žádný automat.
  • 4/2019 - Nové věštkyně: Riana, Albína, Dominga, Kassandra - Profil, již brzy
  • 1/2016 Příbíráme do našeho kolektivu nové kartářky, vědmy, ale i léčitelé. Praxe min. 5 let v oboru
Naše kartářky

Kartářka Maria Polská kartářka Maria
Spokojený život, odpovědi na spoustu nezodpovězených otázek, které dopomůžou k vaší pohodě, urovnání některých vztahů... neváhejte, Maria je tu jen a jen pro vás. Polka Maria mluví plynulou češtinou, nemusíte se tedy obávat nedorozumění.

Kartářka a Věštkyně Bohunka Slovenská vědma Bohunka
Bohunka věští z karet již řadu let a její bohaté zkušenosti a poctivá práce přinesla klid spoustě lidem. Proto neváhejte a taky se zeptejte na vše, co Vás trápí. Poněvadž pro Bohunku není problém Vám osvětlit, co Vás nemine...

Kartářka Wanda Polská kartářka Wanda
Wanda pochází ze sousedního Polska a v České republice je již nějakou chvíli. Za svou praxi již dokázala učinit šťastnými spoustu zákazníků nejen ve své rodné zemi, ale i u nás. A to tehdy, když je dokázala správně navést.

Kartářka Sabrina Kartářka Sabrina - Tarotový výklad
Absolvovala jsem lekce tarotu, nicménì veškeré znalosti jsou jen stovky hodin těžké dřiny, experimentování a zkoušení na sobì. Jedinì díky velké píli člověk dosáhne svých cílù. Zkuste to i Vy a zavolejte nám.

Astroložka Marie Marie - Věštkyně a přostředník budoucnost!
Poznejte věštění od člověka, který od malička v tomto okruhu působí - vyzkoušejte mé znalosti a objevte mou chuť pro tuto práci a zároveò i neuvětitelně energetickou zábavu.

Kartářka Regina Kartářka Regina - Tarotový výklad
Víte, co se děje ve vašich snech, nebo každou minutu ve hvězdách? Věříte, že každý z nás má nějaký předurčený život, a díky náhledu do budoucnosti jej může mírně zmírnit? Že nevěříte? Pak nám zkuste zavolat na duhovou linku věštců.

Věštkyně Sofia Věštkyně Sofia - Numerologie
Člověk nemusí věřit v boha, nemusí věřit v peklo a nebe, nemusí věřit v nadpřirozené věci a vnímat sci-fi filmy jako potencionální realitu. Člověk by měl ale věřit v to, co vidí a to jsou nejen hvězdy.

Kartářka Ivana Kartářka Ivana - Partneské vztahy
Mnoho párů má problémy s partnerem či partnerkou, a tyto problémy často dopadají velice špatně – ať už to rozchodem, rozvodem či jakkoli jinak. Tyto situace jsou opravdu nepříjemné, a mnohdy zcela zbytečné.

Kartářka Johana Kartářka Johana - Mistr Reiki
Absolvovala jsem složité a zdlouhavé kurzy, přečetla desítky náročných a tisíce zapamatovatelných knih, nicméně nejdůležitější moment v životě byl, když jsem sama objevovala a testovala, .....

Kartářka Lucie Kartářka Lucie - Láska a partnerství
Nejsem náplast na bolístku, ale řešení problému. Otevírám vám dveře do nového, krásnějšího a zábavnějšího vztahu, o kterém jste vždycky toužili. Zůstaňte věrní, ale buďte šťastnější a spokojenější.

» KARTÁŘKY & VĚŠTKYNĚ «

© 2022 Věštírna.org, všechna práva vyhrazena.