Bylinkářství je jedna z nejúčinnějších metod.

Věštkyně Iveta radí ve dne v noci

Věštkyně Iveta

Věci mezi nebem a zemí, aneb poznat se může každý. Mnoho lidí si myslí, že dostatečně znají samy sebe, ale až po ezoterice zjistí, že znalost vlastního těla je skutečně minimální. Ezoterika nám napomůže právě v sebepoznávání, a pomůže nám stát se lepšími lidmi.

Jmenuji se Iveta, jsem věštkyně a mimo ezoteriku se zabývám také bylinkářstvím, díky čemuž dokáži váš problém vyřešit jednou pro vždy. Mnoho lidí neustále chodí k lékaři, trpí těžkými problémy a dodává tělu chemické látky, které mají vlastně jen nežádoucí vedlejší účinky. Bylinkářství říká těmto látkám a pokusům stop, a otevírá nové dveře k lepšímu, vzdušnějšímu a příjemnějšímu stylu života, který nemůže nikomu vadit.

Můžete s klidným srdcem zapomenout na bolesti těla, migrénu, nebo nepříjemné stavy, ať už v ledově studených dnech, či parných odpoledních hodinách. Řekněte mi, jaké máte zdravotní problémy, a společně najdeme bylinku či více bylinek, které vaše problémy odstraní, a to pro vždy.

Bylinkářství je skutečně jedna z nejúčinnějších metod, jak zastavit nepříjemné fyzické, a mnohdy i psychické stavy, které ničí lidské životy, a způsobují nemalé problémy v osobním i pracovním životě. Takové problémy jsou na každém rohu, a je jen na vás, kdy se rozhodnete zanevřít nad chemickými nesmysli a vyzkoušet pravé, opravdu fungující bylinky.

Stačí vzít svůj telefon, vyťukat mé telefonní číslo, a co nejvíce popsat svůj problém, který vás trápí. Pomocí zkušeností a praktických informací vybereme bylinky, o kterých vám navíc mohu říci mnoho zajímavostí, které jsem byla schopna nasbírat díky dlouhé praxi.

Změnit svůj život, poznat své jádro těla a dopřát si skutečnou záchranou látku je velice důležité, obzvláště chcete-li žít svůj život o mnoho spokojenějším způsobem. A kdo by nechtěl? Mé číslo je na dosah, stejně tak jako začátek lepšího života - nepromarněte svou šanci a využijte této nabídky!

SMS Věštírna

Jak poslat SMS do VĚŠTÍRNY ?
Napište text ve tvaruVESTBA datum narozeni, dotaz
Odešlete SMS na telefonní číslo903 55 60
Vyčkejte na zpětnou SMS od kartářky...
   

Věštecká poradna zdarma

Dotazy zdarma jsou zodpovězeny 1x v týdnu - děkujeme za pochopení.


Věštecké umění

Numerologie, tarot, osho tarot, výklad karet, ezoterika, partnerské horoskopy, horoskopy lásky, snář - výklad snů, křišťálová koule, kyvadlo

SMS Věštírna

Pošlete SMS ve tvaru:
VESTBA datum narozeni, dotaz
a odešleta na číslo 903 55 60


Nejedná se o automat! ODOPOVÍDAJÍ KARTÁŘKY Z NAŠÍ VĚŠTÍRNY!
SMS Věštírna
Cena SMS 60,- Kč. PlatMobilem.cz, SMS-Věštírna.cz

Novinky v naší věštírně
  • 11/2022 - Kupujete nemovitost a neumíte se rozhodnout? Zeptejte se hvězd. Stačí odeslat sms ve tvaru: vestba "váš text" a odeslat na 903 55 60
  • 11/2022 - Přijímáme nové kartářky a věštkyně do našeho týmu. Věštírna v provozu 24h denně!
  • 3/2023 - Ve výběru dovolené Vám určitě můžou pomoci informace o znamení vašeho horoskopu.
  • 7/2023 - Denně zpracováváme stovky SMS zpráv a telefonicky odbavíme desítky účastníků. Naše zásluhy jsou na místě. Děkujeme za Vaši přízeň.
  • 10/2023 - Věštkyně jsou zpět: Riana, Albína, Dominga, Kassandra - Profil, již brzy
Naše kartářky

Kartářka Maria Polská kartářka Maria
Spokojený život, odpovědi na spoustu nezodpovězených otázek, které dopomůžou k vaší pohodě, urovnání některých vztahů... neváhejte, Maria je tu jen a jen pro vás. Polka Maria mluví plynulou češtinou, nemusíte se tedy obávat nedorozumění.

Kartářka a Věštkyně Bohunka Slovenská vědma Bohunka
Bohunka věští z karet již řadu let a její bohaté zkušenosti a poctivá práce přinesla klid spoustě lidem. Proto neváhejte a taky se zeptejte na vše, co Vás trápí. Poněvadž pro Bohunku není problém Vám osvětlit, co Vás nemine...

Kartářka Wanda Polská kartářka Wanda
Wanda pochází ze sousedního Polska a v České republice je již nějakou chvíli. Za svou praxi již dokázala učinit šťastnými spoustu zákazníků nejen ve své rodné zemi, ale i u nás. A to tehdy, když je dokázala správně navést.

Kartářka Sabrina Kartářka Sabrina - Tarotový výklad
Absolvovala jsem lekce tarotu, nicménì veškeré znalosti jsou jen stovky hodin těžké dřiny, experimentování a zkoušení na sobì. Jedinì díky velké píli člověk dosáhne svých cílù. Zkuste to i Vy a zavolejte nám.

Astroložka Marie Marie - Věštkyně a přostředník budoucnost!
Poznejte věštění od člověka, který od malička v tomto okruhu působí - vyzkoušejte mé znalosti a objevte mou chuť pro tuto práci a zároveò i neuvětitelně energetickou zábavu.

Kartářka Regina Kartářka Regina - Tarotový výklad
Víte, co se děje ve vašich snech, nebo každou minutu ve hvězdách? Věříte, že každý z nás má nějaký předurčený život, a díky náhledu do budoucnosti jej může mírně zmírnit? Že nevěříte? Pak nám zkuste zavolat na duhovou linku věštců.

Věštkyně Sofia Věštkyně Sofia - Numerologie
Člověk nemusí věřit v boha, nemusí věřit v peklo a nebe, nemusí věřit v nadpřirozené věci a vnímat sci-fi filmy jako potencionální realitu. Člověk by měl ale věřit v to, co vidí a to jsou nejen hvězdy.

Kartářka Ivana Kartářka Ivana - Partneské vztahy
Mnoho párů má problémy s partnerem či partnerkou, a tyto problémy často dopadají velice špatně – ať už to rozchodem, rozvodem či jakkoli jinak. Tyto situace jsou opravdu nepříjemné, a mnohdy zcela zbytečné.

Kartářka Johana Kartářka Johana - Mistr Reiki
Absolvovala jsem složité a zdlouhavé kurzy, přečetla desítky náročných a tisíce zapamatovatelných knih, nicméně nejdůležitější moment v životě byl, když jsem sama objevovala a testovala, .....

Kartářka Lucie Kartářka Lucie - Láska a partnerství
Nejsem náplast na bolístku, ale řešení problému. Otevírám vám dveře do nového, krásnějšího a zábavnějšího vztahu, o kterém jste vždycky toužili. Zůstaňte věrní, ale buďte šťastnější a spokojenější.

» KARTÁŘKY & VĚŠTKYNĚ «

© 2024 Věštírna.org, všechna práva vyhrazena.

Službu technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., IČ: 48394084 Infolinka: 556 772 772 (Po-Pá, 9-15 hod.). Fax: 556 772 288 E-mail: info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz